Bluesky Serviced Apartment Airport Plaza

01 Bach Dang, Tan Binh, Ho Chi Minh City, Vietnam·Op de kaart bekijken

Fabelachtig790 beoordelingen
8,9
Prijzen bekijken
Prijzen bekijken
1 / 16
Incheckenvanaf 14:00
Uitcheckentot 12:00
ParkerenBetaald
WiFi✓ Gratis
Huisdieren✕ Niet toegestaan
OntbijtContinental

Beschrijving

Bluesky Serviced Apartment Airport Plaza is een appartement in Tan Binh, 5,8 km ten noordwesten van het centrum van Ho Chi Minh City en dicht bij de internationale luchthaven Tan Son Nhat. De units beschikken over een keuken, een sauna en tuinzicht. Op het terrein vind je een buitenzwembad, een spa- en wellnesscentrum met hot tub, een fitnesscentrum en een restaurant ter plaatse. Het is geschikt voor gasten die per vliegtuig aankomen of vertrekken en graag een zwembad in de buurt hebben.

Elke airconditioned unit heeft een flatscreen-tv met kabelzenders, een dvd-speler en een cd-speler, en sommige units hebben een zit- en eetgedeelte. De keuken is uitgerust met een magnetron, koelkast, kookplaat en waterkoker. De en-suitebadkamer heeft een douche, badjassen en gratis toiletartikelen. Gratis wifi is beschikbaar op de kamers.

Recente gasten wijzen op de korte afstand tot de terminals van de luchthaven, het zwembad en de netheid van de kamers, die ze beschrijven als goed uitgerust voor een kort verblijf.

Kamers

1 kamertypes

Bluesky Serviced Apartment Airport Plaza biedt één type appartement, het Studio Apartment, dat 57 m² groot is en geschikt voor maximaal twee personen. Het heeft een slaapkamer met een groot king-size bed, airconditioning, een flatscreen-tv met kabelzenders, een dvd-speler en een cd-speler, een zitgedeelte en tuinzicht. De en-suitebadkamer heeft een douche, een haardroger, gratis toiletartikelen, badjassen en handdoeken.

De sauna is het kenmerk dat het appartement onderscheidt. De keuken is uitgerust met een kookplaat, een koelkast, een magnetron, een elektrische waterkoker en keukengerei, met een eettafel voor de maaltijden. Een wasmachine maakt langere verblijven praktisch. Het terrein heeft ook een hot tub voor gasten, en het spa- en wellnesscentrum biedt massagebehandelingen.

Studio Apartment — Bluesky Serviced Apartment Airport Plaza

Studio Apartment

57 m² Max. 4 gasten 1 groot bed (King size)
TuinzichtSaunaKeuken

De sauna is het onderscheidende kenmerk van dit appartement van 57 m², dat uitkijkt over de tuin en naast de slaapkamer met een groot king-size bed een zitgedeelte heeft. De keuken is uitgerust met een wasmachine, kookplaat en magnetron, terwijl de badkamer een douche, badjassen en toiletartikelen heeft.

Prijzen bekijken

Voorzieningen

51 voorzieningen
Keuken
Privébadkamer
Parkeren
Spa- en wellnesscentrum
Gratis wifi
Uitzicht
Airconditioning
Fitnesscentrum
Nietrokerskamers
Buitenzwembad

Op het terrein vind je een buitenzwembad, een tuin, een fitnesscentrum en een spa- en wellnesscentrum, met een sauna en een hot tub. De massagebehandelingen omvatten een volledige lichaamsmassage, hoofd-, nek-, rug-, voet- en koppelmassage. Ook is er een speeltuin voor kinderen op het terrein, wat geschikt is voor gezinnen met kinderen.

De servicefaciliteiten omvatten een 24-uurs receptie, express check-in en check-out, dagelijkse huishoudelijke service, wasserij en strijkservice, bagageopslag, een minimarket ter plaatse, een wekservice, toegang met sleutelkaart en een kluisje, en een lift.

In de appartementen vind je airconditioning, een flatscreen-tv met kabelzenders, een dvd-speler, een keuken met magnetron, koelkast, kookplaat, waterkoker en keukengerei, en daarnaast een wasmachine. Gratis wifi is beschikbaar op de kamers. Parkeren op het terrein is openbaar en betalend, en een reservering is niet nodig.

Algemeen

  • Buitenzwembad
  • Spa- en wellnesscentrum
  • Fitnesscentrum
  • Sauna
  • Hot tub
  • Tuin
  • 24-uurs receptie
  • Bagageopslag
  • Express check-in/check-out
  • Speeltuin voor kinderen
  • Dagelijkse huishoudelijke service
  • Wasserij
  • Minimarket ter plaatse
  • Lift
  • Toegang met sleutelkaart

Eten & drinken

  • Thee-/koffiezetapparaat

Op de kamer

  • Eettafel
  • Kookplaat
  • Keukengerei
  • Elektrische waterkoker
  • Wasmachine
  • Magnetron
  • Koelkast
  • Privébadkamer
  • Toilet
  • Gratis toiletartikelen
  • Badjas
  • Haardroger
  • Douche
  • Zitgedeelte
  • Tuinzicht

Media & techniek

  • Internetdiensten
  • Flatscreen-tv
  • Laptopkluis
  • Kabelzenders
  • cd-speler
  • dvd-speler
  • Fax
  • Telefoon
  • tv

Parkeren

  • Parkeergarage

Het pand ligt aan de Bach Dang-straat in Tan Binh, het district ten noordwesten van het centrum van Ho Chi Minh City, ongeveer 5,8 km van het centrum. De internationale luchthaven Tan Son Nhat ligt in hetzelfde district, waardoor de rit naar de terminals kort is. In de omgeving ligt Ca Phe Pha May op 50 m, het restaurant Lẩu Dê Bảy Hồng op 100 m en Tiniworld @Ct Plaza, een herkenningspunt, op 250 m.

De internationale luchthaven Tan Son Nhat ligt dicht bij het pand, en het station Saigon Railway Station ligt op 3,8 km. Parkeren op het terrein is openbaar en betalend, en een reservering is niet nodig. Bagageopslag is beschikbaar, wat handig is als je aankomt voordat de check-in om 14:00 begint of vertrekt na de check-out om 12:00. Laat het pand je verwachte aankomsttijd vooraf weten via het vak Speciale verzoeken bij het boeken.

Voor bezienswaardigheden ligt Gia Dinh Park op 1,1 km en de Pho Quang-pagode op 1,2 km, beide makkelijk per taxi te bereiken. Gia Dinh Park is een stadspark met wandelpaden, en de Pho Quang-pagode is een boeddhistische tempel in de lokale buurt. De markt Nguyen Dinh Chieu ligt op 1,8 km, een lokale markt voor dagelijkse boodschappen. De Jade Emperor-pagode, een historische taoïstische tempel, ligt op 4,3 km van het pand en is de verst verwijderde van deze.

  • Tiniworld @Ct Plaza
    Herkenningspunt op korte wandelafstand van de appartementen
    250 m
  • Gia Dinh Park
    Stadspark met wandelpaden
    1,1 km
  • Pho Quang-pagode
    Boeddhistische tempel in de lokale buurt
    1,2 km
  • Saigon Railway Station
    Treinstation voor treinen op lange afstand
    3,8 km
  • Markt Nguyen Dinh Chieu
    Lokale markt voor dagelijkse levensmiddelen en goederen
    1,8 km
  • Jade Emperor-pagode
    Historische taoïstische tempel in de stad
    4,3 km

Is het iets voor jou?

Ja, als…

  • ✓je moet laat aankomen of vroeg vertrekken, want de internationale luchthaven Tan Son Nhat ligt dicht bij het pand.
  • ✓je wilt zelf koken, met een keuken die een magnetron, koelkast, kookplaat en waterkoker heeft.
  • ✓je wilt tijdens je verblijf gebruikmaken van het buitenzwembad, de sauna en de hot tub.
  • ✓je reist met kinderen, want er is een speeltuin voor kinderen op het terrein en het appartement heeft een keuken.
  • ✓je hebt gratis wifi op de kamers nodig en een flatscreen-tv met kabelzenders in het appartement.

Misschien niet, als…

  • ✕je wilt in het stadscentrum verblijven: het pand ligt in Tan Binh, ongeveer 5,8 km van het centrum.
  • ✕je van plan bent met de auto te reizen: het parkeren op het terrein is openbaar en betalend.
  • ✕je groep meer dan twee personen telt: het appartement is geschikt voor maximaal twee personen.
  • ✕je vóór 14:00 aankomt: de check-in begint om 14:00, dus je hebt bagageopslag nodig tot je kamer klaar is.

Wat gasten zeggen

790 geverifieerde beoordelingen
8,9

Gasten prijzen het vaakst de snelle verbinding met de terminals van de luchthaven, de betrouwbare shuttledienst voor transfers en het zwembad. Ze beschrijven de kamers als schoon en goed uitgerust voor een kort verblijf, en de ligging nabij de luchthaven is de categorie die ze het hoogst waarderen.

Ligging9,2
Netheid9,1
Comfort9,1
Prijs-kwaliteit9,1
Personeel9,0
Faciliteiten9,0
Gratis WiFi8,7

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost een nacht bij Bluesky Serviced Apartment Airport Plaza?

De tarieven bij Bluesky Serviced Apartment Airport Plaza variëren met de data, de duur van het verblijf en de beschikbaarheid. Bekijk het actuele tarief bij onze boekingspartners voor de nachten die je in gedachten hebt.

Hoe kom ik bij Bluesky Serviced Apartment Airport Plaza?

Het pand ligt aan de Bach Dang-straat in Tan Binh, dicht bij de internationale luchthaven Tan Son Nhat, dus een taxi vanaf de terminals is een korte rit. Saigon Railway Station ligt op 3,8 km. Als je met de auto komt, is het parkeren op het terrein openbaar en betalend, en een reservering is niet nodig. De check-in begint om 14:00 en de check-out is uiterlijk om 12:00, dus laat je verwachte aankomsttijd vooraf weten.

Wat is er in de buurt van Bluesky Serviced Apartment Airport Plaza?

De dichtstbijzijnde plekken zijn Gia Dinh Park, op 1,1 km, en de Pho Quang-pagode, op 1,2 km. Gia Dinh Park is een stadspark met wandelpaden, en de Jade Emperor-pagode is een historische taoïstische tempel op 4,3 km. De markt Nguyen Dinh Chieu ligt op 1,8 km, en Tiniworld @Ct Plaza, een herkenningspunt, ligt op 250 m van het pand. Saigon Railway Station ligt op 3,8 km en de internationale luchthaven Tan Son Nhat ligt vlakbij.

Heeft Bluesky Serviced Apartment Airport Plaza een zwembad en een sauna?

Ja, Bluesky Serviced Apartment Airport Plaza heeft een buitenzwembad en een sauna. Het pand beschikt ook over een hot tub en een spa- en wellnesscentrum met massagebehandelingen, waaronder volledige lichaamsmassage, hoofd-, nek-, rug-, voet- en koppelmassage, en er is ook een fitnesscentrum ter plaatse.

Is Bluesky Serviced Apartment Airport Plaza geschikt voor gezinnen met kinderen?

Ja, Bluesky Serviced Apartment Airport Plaza heeft een speeltuin voor kinderen op het terrein, en de appartementen hebben een keuken en een wasmachine, wat gezinnen helpt die tijdens een langer verblijf willen koken en de was doen. Het appartement is geschikt voor maximaal twee personen.

Biedt Bluesky Serviced Apartment Airport Plaza gratis wifi aan?

Ja, gratis wifi is beschikbaar op de kamers bij Bluesky Serviced Apartment Airport Plaza. De appartementen beschikken ook over een laptopkluis en een flatscreen-tv met kabelzenders.

Is er een borg vereist bij Bluesky Serviced Apartment Airport Plaza?

Ja, Bluesky Serviced Apartment Airport Plaza vraagt bij aankomst een schadeborg. Die wordt bij de check-out terugbetaald, en de check-out is uiterlijk om 12:00.

Bluesky Serviced Apartment Airport Plaza · Foto’s (16)
8,9 Fabelachtig790 beoordelingen
Prijzen bekijken